Falu Tamás Városi Könyvtár

Aktuális pályázati lehetőségek, szavalóversenyek...

 

Falu Tamás Szavalóverseny Díjazottjai

A 2016. november 11.-én (pénteken) megrendezett FALU TAMÁS SZAVALÓVERSENY díjazottjai:

 7.-8. osztályos korcsoport:

1. helyezett: Gombás Bende (8.o.)
2. helyezett: Volentér Nóra (8.0.)
3. helyezett: Zámbó Napsugár (7.o.)

Gimnazisták korcsoport:

1. helyezett: Jakab Cintia (12.o.)
2. helyezett: Fazakas Melinda (11.o.)
3. helyezett: Izer Klaudia Annamária (12.o.)


Falu Tamás Szavalóverseny Díjazottjai

A 2014. november 11.-én (kedden) megrendezett FALU TAMÁS SZAVALÓVERSENY díjazottjai:

Általános Iskolás alsós korosztály:

1. helyezett: Virág Viktória
2. helyezett: Szabó Renáta
3. helyezett: Göbölös Viktória

Általános Iskolás felsős korosztály:

1. helyezett: Patkó Mátyás
2. helyezett: Kristóf Dávid
3. helyezett: Óman Edit

Középiskolás korosztály:

1. helyezett: Szabó Bernadett
2. helyezett: Jakab Cintia
3. helyezett: Turcsán Bálint

Felnőtt korosztály:

1. helyezett: Göbölösné Bárány Edina
2. helyezett: Raffai Sarolta
3. helyezett: Kerékgyártó Lászlóné

Különdíjasok: Inczeffy Pálma (9.b.), Marton Balázs (10.b.), Szauervein Jánosné


Falu Tamás Szavalóverseny Díjazottjai

A 2013. november 11.-én (hétfőn) megrendezett FALU TAMÁS SZAVALÓVERSENY díjazottjai:

Általános Iskolás alsós korosztály:

1. helyezett: Szabó Renáta
2. helyezett: Bereczky Emese Réka, Icsó Jázmin,
                  Csóka Petra

3. helyezett: Ponyiczki Ádám Szabolcs

Általános Iskolás felsős korosztály:

1. helyezett: Patkó Mátyás
2. helyezett: Szabó Bernadett
3. helyezett: Jamnitzky Csenge

Különdíj: Kristóf Dávid, Inczeffy Pálma Emese

Középiskolás korosztály:

1. helyezett: Jakab Cintia
2. helyezett: Erdős Renáta
3. helyezett: Tarr Tamara

Különdíj: Marton Balázs

Felnőtt korosztály:

1. helyezett: Kerékgyártó Lászlóné
2. helyezett: Tóth Erika
3. helyezett: Zsákai Péter

Különdíj: Szauerrein Jánosné, Horváth Tiborné

© 2013-2019 Falu Tamás Városi Könyvtár, Ócsa. (Impresszum; Adatkezelési tájékoztató)